Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 18.01.2019, 12:08


Меню сайту

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Цей  номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій «гарячій» лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по буднях з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

 Електронні банери Національної дитячої «гарячої» лінії: Посилання для розміщення банеру:

http://la-strada.org.ua/

http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif       

 

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні та  батьки можуть звернутися до практичного психолога Дубовик Яніни Володимирівни та соціального педагога Кулинич Галини Михайлівни.                  

 

 

Пошук по сайту
Наше опитування
Чи подобається Вам сайт?
Всього відповідей: 6
la-strada.org.ua

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz