Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 06.03.2021, 17:02


Меню сайту

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Цей  номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій «гарячій» лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по буднях з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

 Електронні банери Національної дитячої «гарячої» лінії: Посилання для розміщення банеру:

http://la-strada.org.ua/

http://la-strada.org.ua/ndgl_116111.gif       

 

Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров’я, а також захисту прав та інтересів дитини учні та  батьки можуть звернутися до практичного психолога Дубовик Яніни Володимирівни та соціального педагога Кулинич Галини Михайлівни.                  

 

 

Пошук по сайту
la-strada.org.ua

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz