ДОРОГА В БЕЗСМЕРТЯ
Дуже хочеться вірити, що кожна людина, якій по-справжньому дороге життя її дітей, онуків, близьких, друзів, звертаючись до історії, зрозуміє як важливо протистояти ненависті, агресії, жорстокості. Щорічно, 27 січня вшановується Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – знищення людей за національною ознакою.
В Чорнокам’янській школі було проведено такі заходи:
- Загальношкільна година пам’яті «Дорога в безсмертя»
- Година спілкування «Трагедія «Голокосту» - тяжкий злочин проти людства» (8 кл)
- Урок пам’яті «Як розділити радість та печаль іншої людини», перегляд документального фільму «Олександра Шулежко. Доля праведниці» (7 кл)
- Виховна година «Що таке толерантність і нетерпимість» (5-6 кл)
- Перегляд з подальшим обговоренням художнього фільму «Хлопчик у смугастій піжамі» ((9-11 класи)
- Виставка літератури «Бабин Яр: без права на забуття»
Ціна Голокосту лише в період ІІ світової війни 6 млн. життів. Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами. Цінувати людей та боротися зі злом – це ті засади, які ніхто не відміняв.
|