Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 03.03.2021, 09:01


Меню сайту
Головна » 2016 » Квітень » 21 » СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я
21:16
СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВ’Я

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ОСНОВ ЗДОРОВЯ

                14 квітня в Чорнокам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум учителів основ здоров’я на тему «Виховання соціокультурної поведінки учнів через формування здорового та безпечного способу життя». В ході семінару було проведено відкриті уроки вчителем Безклепченко Н.В.  у 8 класі «Екологічна безпека» та у 6 класі «Пожежна безпека оселі». Учасниками семінару-практикуму були обговорені питання «Позаурочні форми роботи учителя основ здоров"я» (методист РМК Демидова О.Л.), «Методика проведення виховних заходів, батьківських зборів, педрад у формі тренінгів» (керівник РМО Барилко Т.П.). В ході обговорення було вироблено методичні рекомендації для вчителів основ здоров’я.

Методичні рекомендації районного семінару вчителів основ здоров'я

  1. Використовувати на уроках, батьківських зборах, педагогічних радах  елементи тренінгової технології.
  2. Впроваджувати в навчально-виховний процес інноваційні освітні технології (інтерактивні методи та форми роботи, захист проектів), які найкраще сприяють формуванню в учнів соціокультурної поведінки.
  3. Брати активну участь  у проведенні позакласних виховних заходах, відкритих виховних годинах з метою пропаганди  здорового способу життя серед учнівської молоді.
  4. Проводити самоосвітню роботу (участь у семінарах-практикумах, Інтернет-конференціях тощо) у міжатестаційний період.
  5. Вдосконалювати технічно-матеріальну базу для проведення уроків з основ здоров’я (тематичні папки, медіатеки, галереї тощо). 
Переглядів: 260 | Додав: Mike0229 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук по сайту
la-strada.org.ua

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz